Home > مهاجرت
Viewed 43 times 1 Answers
0

من قصد دارم تا نهایتا دو ماه آینده آزمون دولینگو امتحان بدم تو سایت دولینگو که چک کردم دیدم هنوز تعداد نسبت خوبی از دانشگاه ها و کالج های کانادا این آزمون رو میپذیرن ولی راستش اسم خیلی از دانشگاه هایی که این مدرکو قبول میکنن برام آشنا نبود سوالم اینه که با توجه به این شرایط ارزش داره که هنوز روی این آزمون زمان بذاریم جهت پذیرش؟ با توجه به اینکه بیشتر دانشگاه های معروف کانادا این آزمون رو قبول ندارن!( البته مطمئن نیستم این موضوع رو)، احتمال داره حتی اگه بتونم از یک دانشگاه رنک پایین پذیرش بگیرم

2021-09-25 16:44:00 Canada مهاجرت #دانشگاه
1 Reply

سلام و وقت شما بخیر. از زمانی که مشکلات ناشی از ویروس کرونا باعث این شد که برگزاری آزمون های زبان به تعویق بیافتد اداره مهاجرت کانادا و دانشگاه ها و کالج های کانادا اعتبار آزمون دوئولینگو را قبول کردند. بنابراین در صورت برطرف شدن مشکلات ناشی از ویروس کرونا، احتمال این که وضعیت به شرایط قبلی برگردد و به گواهی آزمون دوئولینگو اعتبار فعلی آن داده نشود وجود دارد. بنابراین شاید تمرکز بر آمادگی برای شرکت در آزمون هایی مثل آیلتس آکادمیک برای گرفتن پذیرش و ویزای تحصیلی به منظور شروع تحصیل در سال 2022 عاقلانه تر و مفیدتر باشد. در پاسخ به سوال آخر شما، بعد از ورود به کانادا با رعایت مقررات قانونی امکان تغییر موسسه آموزشی وجود دارد. وبسایت گروه استادکاران: گروه تلگرامی استادکاران: اینستاگرام استادکاران:

2021-09-29 12:19:00

QAmon

Similar Question:

#دانشگاه